אנחנו – מיקי גבריאלוב מארח את לאה שבת בליווי סימפונט רעננה

אודיטוריום עירוני קרית אתא (מתנ"ס עירוני) 8.9
מחיר לחברי ההסתדרות₪89
מחיר רגיל ₪139
אנחנו – מיקי גבריאלוב מארח את לאה שבת בליווי סימפונט רעננה | אודיטוריום עירוני קרית אתא (מתנ"ס עירוני) | 08/09/2024

אנחנו – מיקי גבריאלוב מארח את לאה שבת ואת הסימפונט רעננה

הפקת מקור מיוחדת לרשת FRIENDS – מיקי גבריאלוב משתף פעולה עם סימפונט רעננה בעיבודים חדשים ומרעננים לשירים המוכרים והטובים ומארח את היוצרת והזמרת לאה שבת.

מיקי גבריאלוב, אחד היוצרים הגדולים והאהובים בישראל, נכס צאן ברזל, עם שירים על זמניים שעיצבו את פס הקול של חיינו. זכה בפרס מפעל חיים למוסיקה מטעם אקו"ם ובעל תואר דוקטור של כבוד למוסיקה של האוניברסיטה העברית בירושלים. החל את דרכו בהקמתה של להקת הרוק הצ'רצ'ילים ושיתף פעולה עם אמנים רבים ובעיקר עם אריק איינשטיין.
לאה שבת היא זמרת, פזמונאית ומלחינה שאחראית בין היתר על להיטים רבים כגון: "רק בגלל הרוח",  "תמיד יחכו לך", "חתיכת שמיים", "ים של חלומות" ועוד. בנוסף, כתבה והלחינה מוסיקה לזמרים רבים ביניהם: גלי עטרי, חווה אלברשטיין, אפרים שמיר, שלומי שבת, מתי כספי, ריטה, נורית גלרון ועוד.
תזמורת סימפונט רעננה מהווה קול ייחודי בחיי התרבות העשירים בארץ ובעיקר בעולם המוסיקה הקלאסית. שילוב מנצח של חדשנות עם איכות. התזמורת מנגנת כ-350 קונצרטים בשנה, מופיעה באופן קבוע בפסטיבלים חשובים בארץ ובעולם ומוזמנת לסיורים בחו"ל – איטליה, ארה"ב, קנדה, דנמרק, צרפת, פולין, גרמניה, אריתריאה ואזרבייג'ן, וכן בפרלמנט האירופי בבריסל. השילוב של תרבות ואיכות קלאסית והדרך הדינמית בה היא מוצגת, מציב את סימפונט רעננה בחזית הבמה התרבותית, החינוכית והחברתית של ישראל.

קרדיט צילום: מיקי גבריאלוב ולאה שבת – אילן בשור, תזמורת סימפונט רעננה – און הנר

במופע באולם D-ONE בלבד, ישיבה במקומות לא מסומנים, פתיחת דלתות 19:30, תחילת מופע 20:30

08/09/24
20:30
אודיטוריום עירוני קרית אתא (מתנ"ס עירוני)
אודיטוריום עירוני קרית אתא (מתנ"ס עירוני)