בין קודש לחולון

היכל התרבות כרמיאל 20.6
מחיר לחברי ההסתדרות₪59
מחיר רגיל ₪210
בין קודש לחולון | היכל התרבות כרמיאל | 20/06/2024

בין קודש לחולון – קומדיה מאת דניאל לפין בכיכובו של אבי קושניר. ההצגה בהפקת תיאטרון בית ליסין

יהודה וייס הוא איש עסקים מצליח, בעל עסקי יהלומים חובקי עולם. הוא חי באושר עם איילה, בת זוגו, שבה התאהב כחייל צעיר שיצא בשאלה, ושניהם מגדלים את יעל, בתם הצעירה. מה שאיילה לא יודעת זה שביומיים הקבועים בשבוע שבהם יהודה טס לעסקיו בבלגיה, הוא למעשה נוסע לירושלים, אל משפחתו החרדית – אשתו שרה ו6 ילדיהם. נכון, גם שרה לא יודעת שביומיים בשבוע שבהם יהודה אמור לנהל את עסקיו בבלגיה, הוא פושט את המעיל והכיפה, ואץ-רץ לנהל את חייו כחילוני ליברלי בתל-אביב. יהודה וייס מנהל חיים כפולים, כי עד היום הוא פשוט לא הצליח להחליט.
כשיעל, בתו החילונית, מודיעה לו שהיא התאהבה בצעיר חרדי רגיש, יהודה מתחיל להרגיש שהתחפושת הכפולה, שבאמצעותה הוא הצליח לתמרן בווירטואוזיות את חייו עד היום, מתחילה לחנוק אותו. בנסיון להציל את עצמו, הוא עוד ממשיך להמציא שקרים קטנים ולהדק עוד קצת את התסבוכת המטורפת של חייו הכפולים. כששתי משפחותיו מגלות את האמת, יהודה נאלץ בפעם הראשונה להגן על בחירותיו, להצדיק את חייו ולהמתין להחלטת אלה שאהבו אותו היום מה יהיה גורלו.
לאחר ההצלחה המטאורית של "4 אמהות", דניאל לפין חוזר עם קומדיה מטורפת ומעוררת מחשבה על הנוירוזה הכי ישראלית שיש: מסורת מול ליברליות.
קיטוב פנימי מוחלט שחי בתוך אדם אחד. קרדיט צילום: גבריאל בהרליה

20/06/24
20:30
היכל התרבות כרמיאל
היכל התרבות כרמיאל