ברודווי ישראל – מופע בינלאומי עם כוכבת פנטום האופרה

מוזיאון תל אביב אולם אסיא – לא מסומן 27.6
מחיר לחברי ההסתדרות₪89
מחיר רגיל ₪199
ברודווי ישראל – מופע בינלאומי עם כוכבת פנטום האופרה | מוזיאון תל אביב אולם אסיא – לא מסומן | 27/06/2024

BROADWAY ISRAEL כוכבת פנטום האופרה בישראל!

הכוכבת הראשית של המחזמר פנטום האופרה קיילי אן וורהיס Kaley Ann Voorhees מגיעה לראשונה ארצה לסיבוב הופעות ארצי עם הזמר והשחקן הישראלי צחי סיטון Isaac Sutton. כוכבת פנטום האופרה קיילי אן וורהיס מגיעה לראשונה לישראל!  קיילי אן וורהיס Kaley Ann Voorhees תגיע היישר מניו יורק לרגל מופעי מחווה חגיגיים לברודווי בשיתוף הזמר והשחקן הישראלי צחי סיטון  Isaac Sutton. 

"ברודווי-ישראל", מופע בינלאומי חוצה יבשות, יכלול את מיטב הלהיטים הגדולים ביותר מתוך המחזמר פנטום האופרה, כמו גם מיטב השירים ממחזות הזמר שהועלו על במות ברודווי לאורך השנים – החל מהקלאסיקה האמריקאית המסורתית ועד למחזות הזמר המודרניים של היום.

כוכבת ברודווי הנודעת קיילי אן וורהיס תבצע את מיטב הלהיטים מתוך המחזמר המצליח ביותר בכל הזמנים – פנטום האופרה, מחזמר אשר הפך אותה לשם דבר בארה"ב, בו גילמה את התפקיד הראשי של קריסטין בברודווי . 
קיילי אף הוכתרה כשחקנית והזמרת הצעירה ביותר בהסטוריה של המחזמר פנטום האופרה, אשר זכתה לגלם בברודווי את התפקיד הראשי והמאתגר.
כוכבת הפנטום קיילי אן וורהיס תבצע גם דואטים יחד עם צחי סיטון, אשר יבצע גם הוא ממיטב הרפרטואר שלו, כולל גם קטעים נבחרים מתוך מחזות זמר ישראלים מוכרים ואהובים. 
המופע יכלול שירים מתוך פנטום האופרה, צלילי המוסיקה, גבירתי הנאווה, הלו דולי, מצחיקונת, קברט, כנר על הגג  ועוד…

קיילי אן וורהיס, מכוכבות ברודווי הבולטות ביותר בשנים האחרונות, גילמה תפקידים ראשיים במחזות הזמר: THE PHANTOM OF THE OPERA, PRINCE OF BROADWAY, A LITTLE NIGHT MUSIC, CANDIDE

צחי סיטון – זמר, שחקן ומפיק ישראלי בעל קריירה בינלאומית, מככב בימים אלו בתיאטרון הבימה וברחבי הארץ עם המופעים המצליחים "הערב מחזמר" ו – "לאס וגאס – תל אביב" – מופע מחווה לעיר ההימורים הגדולה ו"פרס ישראל" – מופע מחווה לכלות וחתני פרס ישראל בזמר העברי, לרגל חגיגות 70 שנה למדינה. לאחרונה, סיטון יצא לסיבוב הופעות ארצי משותף עם כלת פרס ישראל נורית הירש עם המופע "חוגגים 80 לנורית הירש" .
בשנים האחרונות, מעבר להפקות שלו, הוא מרבה להופיע במחזות זמר ואופרות, ביניהם המחזמר הצרפתי "רומיאו ויוליה" בתיאטרון גשר.

סיטון הופיע בניו יורק באולמות המטרופוליטן רום וסטודיו 54 הנודע Feinstein's – ומרבה לשתף פעולה עם כוכבות ברודווי בארה"ב ובארץ. החל משנת 2018 הביא ארצה לסיבובי הופעות משותפים את כוכבות ברודווי הנודעות :
CARRIE ST. LOUIS, DELANEY WESTFALL, AMANDA JANE COOPER , ERYN LECROY. 

סיטון הופיע גם עם כוכבת ברודווי זוכת פרס הטוני KRISTIN CHENOWETH , שהתפרסמה בארה"ב בזכות תפקידה הנודע במחזמר "WICKED". הדואט שלהם בוצע על במת ה-  MAYO ARTS. 

קרדיט צילום: מתיו מרפי

27/06/24
21:00
מוזיאון תל אביב אולם אסיא – לא מסומן
מוזיאון תל אביב אולם אסיא – לא מסומן