נעם סמל בתוכניתו כניסת אמנים

FRIENDS בת ים 30.7
מחיר לחברי ההסתדרות₪59
מחיר רגיל ₪89
נעם סמל בתוכניתו כניסת אמנים | FRIENDS בת ים | 30/07/2024

נעם סמל בתכניתו כניסת אמנים

ב־1967 נדבק נעם סמל – כיום מבכירי אנשי התרבות בישראל ומי שניהל את תיאטרון חיפה, הקאמרי והבימה – בסוג מיוחד של חיידק במה; לא אור הזרקורים, אלא חיים שלמים של עמידה בצד הבמה ומאחורי הקלעים. מאז עד היום, הוא שותף לרגעי מפתח בתרבות הישראלית.

כשאריק איינשטיין ואורי זוהר כתבו בדרכים את "סע לאט"; כששלמה ארצי הפתיע עם "גבר הולך לאיבוד"; כשנינה סימון הפציעה בארץ לשתי הופעות מיתולוגיות – סמל היה שם. מניע, יוזם, הוגה. גם כשתיאטרון חיפה נולד מחדש עם "גטו", "פלשתינאית" והבמה הערבית־יהודית; כשענת גוב ועדנה מזי"א עשו מהפכה נשית בתיאטרון הישראלי; כשחנוך לוין ירה מחזות מופתיים בצרורות; וכשאלן גינסברג ויבגני יבטושנקו עשו קבלת שבת בניו יורק, סמל נמצא, נוכח, לא מהסס לערער על הקונצנזוס – מתוך אמונה שלמה שזהו תפקידה של אמנות. נעם סמל ,מנכ"ל התיאטרון הלאומי הבימה, התחיל את דרכו בעולם התרבות והבידור בתיאטרון העממי א.דשא פשנל, היה מנכל תיאטרון העירוני חיפה תיאטרון הקאמרי של תל אביב וקונסול התרבות של ישראל בארצות הברית .

נעם בסמל בתכניתו כניסת  אמנים מרים  מסך מעל עולם התרבות בארץ, משתף במסלולו המסחרר בין שלל תפקידי ניהול, ומספק מבט נדיר מבפנים על דמויות, יצירות ואירועים שהם חלק בלתי נפרד מהארץ הזו, ומאיתנו, החיים בה

משתתפים :
נעם סמל :מנחה 
פסנתר ומנהל מוסיקלי : גיורא ליננברג
מירי אלוני : בוגרת להקת הנחל ופסטיבלי הזמר
אילי אלמני : שחקנית התיאטרון הלאומי הבימה ,בוסתן ספרדי,קזבלן,האמיני יום יבוא 
נתן סלור זמר ויוצר ,נכדו של  המשורר נתן אלתרמן ובנה של המשוררת תרצה אתר 

 

30/07/24
11:00
FRIENDS בת ים
FRIENDS בת ים