סיפור אהבה

בית ליסין אולם 2 8.8
מחיר לחברי ההסתדרות₪59
מחיר רגיל ₪220
סיפור אהבה | בית ליסין אולם 2 | 08/08/2024

סיפור אהבה – אין דבר העומד בפני האהבה. האמנם?

ז'וסטין וקטיה מאוהבות, כמו באגדות. וכשז'וסטין מתלבטת אם להיפרד כדי להקים לעצמה משפחה, קטיה מוכנה להרות למען האהבה הגדולה שלהן. אלא שימים ספורים לפני הלידה, ז'וסטין נעלמת מחייה. כמה שנים מאוחר יותר, קטיה, שמגדלת את בתן המשותפת, חולה מאד. כשהיא מחפשת אומנה לבתה הצעירה, עומדות בפניה שתי בחירות גורליות: לפנות לעזרה לאחיה, ויליאם, סופר ציניקן ושונא אדם, או לאתר מחדש את ז'וסטין, אהובתה משכבר הימים, שניתקה ממנה מגע מאז שהקימה לעצמה משפחה "נורמלית". המפגש המחודש בין שתי האהובות לשעבר מטלטל את העולם המסודר והבורגני שז'וסטין בנתה לעצמה. היכרותה עם ז'אן, הבת המתבגרת והמקסימה, שהיתה עשויה לגדל כאם, הופך את כל עולמה. דרמה סוחפת ומרגשת, עם ניחוח של בושם צרפתי אלגנטי, על אהבה, נאמנות, מגדר ומשפחה.

מאת אלכסי מישליק, תרגום: אלי ביז'אווי, בימוי: עידו רוזנברג, תפאורה: שני טור, תלבושות: אורנה סמורגונסקי, מוזיקה: ניר לוגסי, תאורה: קרן גרנק
תנועה: תומר יפרח, עוזרת במאי: נעה גודל ,משתתפים: אגם רודברג, יעל וקשטיין, שלומי טפיארו/עידו רוזנברג, דניאל חבקוק, נועה רביקוביץ, טליה לין רון/לירי בנדר, גיל זגורי/בן זבלודובסקי.

מתוך ביקורות:

"הצגה מרגשת מאוד וחכמה העוסקת באופן שבו האהבה מצליחה לשנות את חיינו ולהעניק להם ערך. אגם רודברג ויעל וקשטיין בביצוע מלא חן ורגש" ידיעות אחרונות "אגם רודברג ויעל וקשטיין מעולות. הצגה סוחפת מלאה ברגשות של כאב, הומור ותקווה" אתר נשים ברשת.
"ללא ספק אחד המחזות שהכי נהניתי לראות עד היום. משהו בנינוחות, בפשטות ועם זאת במורכבות, גרם לי שלא להצליח להסיר את עיני מהבמה. אז אם בא לך לצחוק בקול ולהזיל כמה דמעות, ואני מדברת בסך הכל על שעה וחצי של מנעד רגשות, זו ההצגה שלכם. ואני ממליצה עליה בפה מלא ובלב שלם" מעריב און ליין. "רוצו, רוצו ואל תפספסו! ההצגה סוחפת מלאה ברגשות של כאב, בהומור ובתקווה. הצגה שתצאו ממנה עם חומר למחשבה, על החיים, האהבה, ומקום האהבה בחיינו" אתר מה ולמה. "הצגה מרגשת ביותר שתצאו ממנה עם חומר למחשבה על החיים, האהבה, ומקום האהבה בחיינו. שחקנים מצוינים. בימוי מושלם ורגיש של עידו רוזנברג" המלצות היום. רוצו, רוצו ואל תפספסו" אתר מה ולמה "הצגה מרגשת ונוקבת, מהולה בצחוק ודמע. משחק משובח, בימוי ותנועה מופלאים" ניוז 1. "אל תחמיצו. הצגה יפיפייה ונוגעת ללב עד דמעות. עלילה מרתקת, בימוי משובח ומשחק נהדר" אתר גוד טיים.

קרדיט צילום: אור דנון.

08/08/24
20:30
בית ליסין אולם 2
בית ליסין אולם 2